Aplikacja CREDO Detector

Podziel się swą opinią i zdaniem
mmateja

Re: Aplikacja CREDO Detector

Post autor: mmateja » czw lis 16, 2017 10:27 am

Nie, aplikacja wykrywa tylko z głównej kamery telefonu

Enerdhil

Post autor: Enerdhil » czw lis 16, 2017 10:04 pm

Dziś rano jadąc na uczelnie przy odpalonym CREDO skorzystałem z nawigacji w telefonie. Zauważyłem że nawigacja błędnie oznaczała moją lokalizacje o jakieś 500m. Nie pomógł restart systemu. Pomogło tylko wyłączenie CREDO. Narychmiast wróciły prawidłowe wskazania GPS. Piszę o tym ponieważ zastanawiam się czy przypadkiem korzystanie z nawigacji nie powoduje błędnych wskazań w CREDO.

mmateja

Post autor: mmateja » pt lis 17, 2017 10:29 am

Enerdhil pisze:
czw lis 16, 2017 10:04 pm
Dziś rano jadąc na uczelnie przy odpalonym CREDO skorzystałem z nawigacji w telefonie. Zauważyłem że nawigacja błędnie oznaczała moją lokalizacje o jakieś 500m. Nie pomógł restart systemu. Pomogło tylko wyłączenie CREDO. Narychmiast wróciły prawidłowe wskazania GPS. Piszę o tym ponieważ zastanawiam się czy przypadkiem korzystanie z nawigacji nie powoduje błędnych wskazań w CREDO.
Do sprawdzenia - dziękujemy za feedback!

mpknap

Post autor: mpknap » wt lut 13, 2018 6:03 pm

Sugestie
Chyba po pierwsze - Detekcja ruchu, by apka działała gdy telefon w bezruchu.
Sygnał dzwonka w momencie wykrycia cząstki ;)
Ustawianie godzin od-do włączania detekcji
Też jest problem z wyświetlaną godziną na "moich detekcjach" w profilu, nijak nie pokrywa się z momentem złapania "ducha"..

cdn... ;)

Enerdhil

Post autor: Enerdhil » śr maja 16, 2018 1:19 pm

Zauważyłem że pojawiła się nowa wersja apki. Niestety też podczas działania zauważam spontaniczne zwalnianie przez aplikacje aparatu i jednocześnie zatrzymują się w aplikacji liczniki wszystkie (to nowość). Również żadnych detekcji przez 12h działania (które o dziwo przez noc samo się nie zatrzymało jak opisałem to wyżej) ale może to tym razem kwestia kalibracji bo jest mnóstwo opcji kalibracyjnych w których jeszcze nie wiem jakie byłby najlepsze wartości do wpisania.

Enerdhil

Post autor: Enerdhil » czw maja 17, 2018 10:43 am

Pogrzebałem w kalibracji algorytmu detekcji i udało się. Działa wszystko. Są poprawne detekcje!

ODPOWIEDZ